identyfikator dla psa

Salcia 1838

Suka

10 lat

mieszaniec

Rzeszów

Dodano: 2018-03-23 17:37

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Salcia - trafiła do schroniska w roku 2014, mając około 4 lata. jest to suczka o wilczastym umaszczeniu. na początku gdy do nas trafiła była bardzo bojaźliwa i zamknięta w sobie. jednak opiekunowie pomogli jej otworzyć się do ludzii obecnie jest bardzo wesołą sunią. nowe osoby będą jednak musiały poświęcić trochę czasu, aby i do nich się przyzwyczaiła i im zaufała. slacia ma mocny charakter, który często okazuje w stosunku do innych zwierząt. "w małym ciele serce lwa." jest bardzo czujna. oszczeka każdego, kto pojawi się na jej drodze. idealnie nadaje się na stróża. suczka jest zaszczepiona, wysterylizowana i zaczipowana.

Kontakt

Schronisko dla bezdomnych zwierząt "kundelek" adres: ciepłownicza 3, rzeszów telefon: 510 170 787

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//