identyfikator dla psa

Pini 1840

Suka

3 lata

mieszaniec

Kielce

Dodano: 2018-03-23 17:39

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Pini szczeniak, wesoła, przyjazna sunia szuka domu!

wiek: 6 miesięcy
stan zdrowia: odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana, do sterylizacji.
jej historia: jako dwumiesięczny szczeniak została porzucona w związanym worku włożonym do kartonu. kiedy go rozwiązałam, jej oczy wielkie, wpatrywały się we mnie z przerażeniem a ciałko całe drżało. obiecałam jej wtedy, że znajdę jej bezpieczny dom niestety mijają miesiące a pini nadal czeka na swojego człowieka… jest podopieczną stowarzyszenia aport.
charakter: bardzo żywiołowa, pełna energii do wspólnych zabaw. uwielbia ruch, puszczona luzem na bezpiecznym terenie ciągle biega, kopie doły, skacze… ale potrafi również iść spokojnie na smyczy. toleruje dzieci i inne zwierzęta. potrzebuje kontaktu z człowiekiem dlatego nie można jej izolować, zamknięta w kojcu lub pozostawiona gdzieś bez możliwości przebywania z człowiekiem będzie piszczeć i tęsknić dlatego szukamy jej warunków gdzie mogłaby mieszkać z człowiekiem, który lubi psy żywiołowe i podejmie się dalszej pracy nad wychowaniem szczeniaka.
ponadto jest bardzo wdzięczna, ogromnie lubi się przytulać.
miejsce pobytu: województwo świętokrzyskie (transport zapewniam)

Kontakt

_723 491 581 lub 726 078 322

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//