identyfikator dla psa

Pamela 1843

Suka

10 lat

mieszaniec

Rzeszów

Dodano: 2018-03-24 18:54

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Pamela to średniej wielkości suczka w wieku około 6 lat o czarnej, krótkiej sierści. to bardzo nieufny pies w stosunku do człowieka. odchowała dwa mioty szczeniąt, była bardzo troskliwą matką. po dwóch latach tułaczki w końcu trafiła do schroniska w październiku 2011 r.

pamela potrafi chodzić na smyczy jednak robi to niechętnie. wciąż ma podkulony ogon gdy w pobliżu znajduje się człowiek. w stosunku do innych psów nie jest konfliktowa. ma komplet szczepień, jest zaczipowana, wysterylizowana i odrobaczona, posiada książeczkę zdrowia.

Kontakt

510-170-787

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//