identyfikator dla psa

Calinka 1844

Suka

11 lat

mieszaniec

Rzeszów

Dodano: 2018-03-23 17:51

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Calinka do schroniska trafiła w 2011 r., mając ok. 2 lata. jest to suczka małych rozmiarów, o krótkiej, gładkiej sierści w kolorze wilczastym. ma charakterystyczną wadę zgryzu. jest pieskiem, który potrafi mocno się do człowieka przywiązać i wtedy najchętniej nie odstępowałaby go na krok.
jest zaszczepiona,odrobaczona i wysterylizowana, posiada książeczkę zdrowia. więcej informacji na jej temat można uzyskać od bezpośrednich opiekunów pod numerem 510170787.

Kontakt

510170787

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//