identyfikator dla psa

Pi 1848

Suka

13 lat

mieszaniec

Rzeszów

Dodano: 2018-03-23 18:04

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Pi do schroniska trafiła w roku 2007, mając ok. 2 miesiące. jest to średniej wielkości suczka o krótkiej, gładkiej sierści w kolorze czarnym z widoczną miejscami siwizną oraz białymi znaczeniami. chociaż już nie najmłodsza jest w świetnej kondycji. pi uwielbia szalone gonitwy i zabawy na wybiegu, terenie który zna. to bardzo aktywna i niespotykanie energiczna suczka. w przerwie na odpoczynek lubi ulokować się na kolanach opiekuna. jest dużą pieszczochą. uwielbia towarzystwo człowieka.
jest zaszczepiona,odrobaczona, wysterylizowana oraz zaczipowana.

Kontakt

Schronisko dla bezdomnych zwierząt "kundelek" adres: ciepłownicza 3, rzeszów telefon: 510 170 787

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//