identyfikator dla psa

Jessi 1852

Suka

10 lat

mieszaniec

Rzeszów

Dodano: 2018-03-23 18:14

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Jessi to piękna suczka średniej wielkości w wieku około 8 lat. jej sierść jest pódługa w kolorze białym z brązowymi znaczeniami. zanim trafiła do schroniska praktycznie wogóle nie miała kontaktu z człowiekiem. wychowywała się tylko wśród psów - swoim rodzeństwem. niestety okres socjalizacji z człowiekiem został zaniedbany w rezultacie jessi nie ufa człowiekowi, nie pozwala do siebie podejść, jest półdzikim psem. prawdopodobnie jessi nigdy nie będzie prawidłowo egzystować wśród ludzi. jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. do schroniska trafiła w kwietniu 2011r. z interwencji. w przypadku takich psów jesteśmy bardziej nastawieni na adopcję wirtualną

Kontakt

Schronisko dla bezdomnych zwierząt "kundelek" adres: ciepłownicza 3, rzeszów telefon: 510 170 787

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//