identyfikator dla psa

Arizonka 1863

Suka

9 lat

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2018-03-23 18:49

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Arizonka zwana także sarą jest śliczną, oryginalną sunią średniej wielkości. trafiła do schroniska dwa temu i aż nie możemy uwierzyć, że do tej pory nie ma domu. sara przeszła w życiu z pewnością dużo złego, została znaleziona na ulicy wychudzona i z otwartą raną na ciele. doszła do siebie dość szybko i po tamtym życiu nie ma już śladu ani na ciele, ani na duszy. chwalić można ją dniem i nocą: jest mądra, grzeczna, wesoła, kontaktowa, a do tego pięknie umaszczona. sunia dobrze dogaduje się z innymi zwierzętami, chętnie zaczepia inne psy do zabawy. to jeszcze młoda niunia, ma dopiero 4 lata, całe życie przed nią. jest zaszczepiona i wysterylizowana, gotowa do adopcji. u sary zdiagnozowano moczówkę prostą (pies odczuwa większe pragnienie i częściej oddaje mocz), jednak przy codziennym podawaniu leków sunia dobrze się czuje i nic jej nie grozi. jedynym minusem jest koszt leków, ale mamy nadzieję, że znajdzie się osoba, dla której szczęście psa będzie ważniejsze niż koszty, które trzeba będzie ponieść..

kontakt w sprawie adopcji: 668 332 546 (po godz. 17.00)

sara została przedstawiona w programie kundel bury i kocury , zachęcamy do obejrzenia: http://krakow.tvp.pl/26410266/odcinek-14

Kontakt

Fundacja opieki nad zwierzętami bezdomnymi przytulisko w busku-zdroju kontakt: 668 332 546 w godzinach 17-21

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//