Bianka 1869

Suka

9 lat

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2018-03-23 18:55

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bianka to psinka około 8 letnia. niestety całe swoje życie spędziła za kratami, za wysokim, schroniskowym murem. bała się ludzi, uciekała przed nimi w popłochu do budy - a przecież każdy chce adoptować psiaka wesołego i towarzyskiego... staraliśmy się pracować z bianeczką, i dziś mimo, że straszki pozostały, sunia jest nieco odważniejsza w kontaktach z ludźmi. łąka wokół schroniska, niegdyś miejsce przerażające i niedostępne dziś budzi w niej ciekawość i chęci odkrywania świata. kluczem do serca naszej bianki jest cierpliwość - sunia musi poczuć się przy człowieku bezpieczna, aby mu zaufać. przez 8 lat nikt nie dał jej na to szansy... bianka potrzebuje odpowiedzialnego, spokojnego opiekuna, który powolutku wprowadzi ją w tajniki życia poza murem. sunia coraz śmielej spaceruje na smyczy, z coraz odważniej podniesionym pyszczkiem zabiega o uwagę. bianka jest wysterylizowana, szczepiona i odrobaczana. ma dobry kontakt z innymi psiakami - w nowym domu mogłaby zamieszkać ze spokojnym, ułożonym psiakiem, od którego mogłaby uczyć się życia w ludzkim stadzie. wierzymy, że wśród państwa jest dobra dusza, która zechce zaopiekować się bianeczką. przytulisko w busku-zdroju, w którym obecnie mieszka jest w trakcie likwidacji - nie możemy pozwolić by te problemy odbiły się na przyszłości naszych psiaków. sunia czekała 8 lat, ale dziś naprawdę nie ma czasu... zapraszamy do buska by poznać sunię. prosimy o telefony, a z pewnością odpowiemy na każde pytanie o naszą biankę. prosimy, nie rezygnuj z adopcji suni tylko dlatego, że mieszkasz daleko - transport zawsze udaje się jakoś zorganizować, a my z pewnością na miarę możliwości pomożemy. zastanów się, porozmawiaj z bliskimi, bądź z ludźmi, którzy adoptowali już bojaźliwego psiaka i zechcą podzielić się swoim doświadczeniem. czekamy na twój telefon w godzinach 10-20 : 601 245 643 koniecznie obejrzyj filmik z bianką: https://www.youtube.com/watch?v=n5qguezywts

Kontakt

Fundacja opieki nad zwierzętami bezdomnymi przytulisko w busku-zdroju kontakt: 601 245 643 w godzinach 17-21

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//