identyfikator dla psa

Piesek 1876

Pies

7 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-03-23 19:34

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Malutki, uroczy psiak szuka kochającego domku! na nowy dom czeka uroczy, malutki, sympatyczny i troszkę nie śmiały psiak. mieszka w schronisku w którym przebywa obecnie ok 4 tys., bezdomnych psów tam tylko jest numerem 50574. ten urokliwy 4,5 roczny psika umie chodzić na smyczy i świetnie dogaduje się z innymi psami. zapewne gdy poświęci mu się trochę czasu na pewno będzie cudownym przyjacielem rodziny. 50574 jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. oczekuje na kochający dom.

Kontakt

kontakt w sprawie adopcji 512-324-940, 505-541-103, 507-415-468

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//