identyfikator dla psa

Kudłacz 1905

Pies

6 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-03-23 21:07

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Wesoły, towarzyski kudłacz, kandydat na psa rodzinnego!

średnio duży, niesamowicie uroczy psiak. chłopiec o bardzo pozytywnym, otwartym kontakcie z człowiekiem. jest łagodny, wesoły, towarzyski. lgnie do człowieka, uwielbia głaski, rozdaje całusy. potrafi chodzić na smyczy, jest zgodny z innymi psiakami. będzie wspaniałym towarzyszem dla całej rodziny. obecnie przebywa w schronisku w którym jest obecnie ok. 4 tys bezdomnych zwierząt, gdzie jest tylko numerem 66020. psiak jest już po kastarcji. czy ktoś da mu ciepły kąt?

Kontakt

kontakt w sprawie adopcji 512-324-940, 505-541-103, 507-415-468

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//