identyfikator dla psa

Nesquik 1916

Pies

4 lata

mieszaniec

Radom

Dodano: 2018-03-23 22:10

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Młodziutki nesquik, wesoły, pozytywny psiak do pokochania!

młodziutki, szalony piesek. ma okolo 2 lat. nesquik jest energiczny, kocha ludzi, do każdego się przymila i domaga się głaskania.
nie jest konfliktowy w stosunku do innych psów. ten wesolutki kundelek z pewnością skradnie serca całej rodziny.
przebywa w okolicach radomia. obowiązuje umowa adopcyjna oraz wizyty przed i po adopcyjne.

Kontakt

tel. 692 819 947 kasia

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//