riko jest odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany." />
identyfikator dla psa

Riko 1919

Pies

17 lat

mieszaniec

Rzeszów

Dodano: 2018-03-23 22:27

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Riko trafił do schroniska po raz pierwszy jako kilkutygodniowy szczeniak, a ponownie w roku 2017 w wieku 13 lat. właścicielka stwierdziła, że nie będzie w stanie już opiekować się psem i przekazała go pod opiekę schroniska. przyzwyczajony do domowych wygód pies nie odnajduje się w schronisku. jest psem spokojnym, przyjaznym.
po raz kolejny poszukujemy dla niego domu, tym razem takiego na zawsze, na "w zdrowiu i chorobie, póki śmierć nas nie rozłączy".
riko jest odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt

Telefon: 510 170 787, schronisko kundelek, ul. ciepłownicza 3, rzeszów

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//