identyfikator dla psa

Reks 1922

Pies

10 lat

mieszaniec

Rzeszów

Dodano: 2018-03-23 22:33

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Reks to pies średniej wielkości o krótkiej rudej sierści. Do schroniska trafił w roku 2014, mając ok. 4 lata. To sympatyczny pies, bardzo żywiołowy. Ma bardzo dominujący charakter. Chce być zawsze na pierwszym miejscu. Jest bardzo zachłanny na jedzenie. Jest też pojętny: zna podstawowe komendy i chętnie je wykonuje, bo wie, że zostanie nagrodzony przynajmniej ziarenkiem karmy. Lubi aktywność fizyczną z człowiekiem, lubi się bawić w aportowanie.
Reks nie boi się odgłosu samochodów, a wręcz lubi odgłos motocykli. Ignoruje rowerzystów. W stosunku do innych psów jest przyjazny, dopóki w grę nie wchodzi jedzenie.
Reks jest zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt

Telefon: 510 170 787, schronisko kundelek, ul. ciepłownicza 3, rzeszów

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//