identyfikator dla psa

Cyryl 1923

Pies

9 lat

mieszaniec

Rzeszów

Dodano: 2018-03-23 22:33

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Cyryl to niski piesek o brązowym umaszczeniu krótkiej sierści. Gdy trafił do schroniska w 2016 r. jako 4-latek, był psem stroniącym od kontaktu z człowiekiem. Po bliższym poznaniu okazało się jednak, że było to spowodowane lękiem przed ludźmi. Nadal w stosunku do mężczyzn jest nieufny. W chwili obecnej jest to pies, który radośnie merda ogonem na widok człowieka, ostrożnie bierze smaczki z ręki i wychodzi na spacery na smyczy. Cyrylowi potrzebny jest dom spokojny, gdzie wśród zrównoważonych osób poczuje się bezpiecznie i pokaże swój prawdziwy, radosny charakter.
Cyryl jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany i zaczipowany.

Kontakt

Telefon: 510 170 787, schronisko kundelek, ul. ciepłownicza 3, rzeszów

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//