identyfikator dla psa

Olimp 1925

Pies

8 lat

mieszaniec

Rzeszów

Dodano: 2018-03-23 22:35

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Olimp – do schroniska trafił w 2013 r., mając ok. 1,5 roku. W Olimpie ujęła mnie jego nieśmiałość, inne psiaki mało nie wyskoczą z boksu, on nie. Jego zaufanie trzeba zdobyć i sobie na nie zasłużyć. Widać nie bez powodu tak ma. Może ktoś już Go zawiódł. Tak czy siak, spacerujemy z Olimpem , bo to bardzo lubi, uwielbia spacery jest bardzo sprytny. Do innych psów jest konfliktowy. Więc szuka domku dla Niego samego. Słodziak chce mieć opiekuna dla siebie. Przy zabiegach pielęgnacyjnych cierpliwy. Myślę sobie czasem, że one wszystkie za odrobinę czułości dałby sobie zrobić wszystko, ale to tylko moje odczucia. Polecam tego szczególnego chłopaka do adopcji, pod skrzydłem kochających opiekunów, którzy zapewnią mu należytą dawkę ruchu i miłości, będzie najwierniejszym przyjacielem ;)
Olimp jest wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany.

Kontakt

Telefon: 510 170 787, schronisko kundelek, ul. ciepłownicza 3, rzeszów

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//