identyfikator dla psa

Czarek 1929

Pies

13 lat

mieszaniec

Rzeszów

Dodano: 2018-03-23 22:51

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Czarek trafił do schroniska w roku 2017 mając ok. 9 lat. Czarek jest pieskiem niewielkim, o czarnym podpalanym umaszczeniu. Jest to pewny siebie piesek, który ma tendencje do dominowania, jednakże w schronisku doświadczył trudów bezdomności i znacznie spokorniał. Jest psem czujnym, który z pewnością ostrzeże przed intruzami. Reaguje bardzo radośnie na widok lubianych przez siebie osób, a jego uczucie łatwo jest sobie zaskarbić czułością, spokojem i łagodną pieszczotą.
Czarek jest odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt

Telefon: 510 170 787, schronisko kundelek, ul. ciepłownicza 3, rzeszów

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//