identyfikator dla psa

Figaro 1936

Pies

10 lat

mieszaniec

Rzeszów

Dodano: 2018-03-23 22:56

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Figaro - to piękny, duży pies, o krótkiej sierści w kolorze czarnym. do schroniska trafił w roku 2015, mając ok. 5 lat. początkowo pobyt figaro w schronisku był trudny. piesek był wystraszony i nieufny. unikał bliskiego kontaktu z człowiekiem. jednak dzięki odwadze i cierpliwości opiekunów, przekonał się, że są ludzie, którzy chcą dla niego dobrze, ludzie, którym można zaufać. figaro jest bardzo czujny. w bliższym kontakcie z człowiekiem robi wszystko, aby być dominantem. ma cechy przywódcze - dlatego idealnie nadaje się na stróża. z drugiej strony lubi ruch i jest doskonałym towarzyszem dla biegaczy.
figaro jest odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt

Telefon: 510 170 787, schronisko kundelek, ul. ciepłownicza 3, rzeszów

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//