identyfikator dla psa

Dyzio 1946

Pies

6 lat

mieszaniec

Rzeszów

Dodano: 2018-03-24 13:11

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Dyzio - to młody psiak, średniej wielkości. pomimo tak młodego wieku zdążył już poczuć smak bezdomności. do schroniska trafił w roku 2014, jako 8 miesięczny szczeniak. pomimo tego jest bardzo wesoły i radosny. na widok człowieka wesoło merda ogonkiem i sam podbiega zachęcając w ten sposób do zabawy. potrzebuje dużo miłości i cierpliwości ze strony nowego opiekuna, który wynagrodzi mu te wszystkie dni spędzone w schronisku. piesek jest wykastrowany, zaczipowany i zaszczepiony.

Kontakt

Telefon: 510 170 787, schronisko kundelek, ul. ciepłownicza 3, rzeszów

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//