identyfikator dla psa

Gibon 1951

Pies

10 lat

mieszaniec

Rzeszów

Dodano: 2018-03-24 13:15

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Gibon - to piesek w wieku około 8 lat. niezwykle kontaktowy i wesoły. to typ psiaka, który kocha wszystko i wszystkich. kontakt z człowiekiem sprawia mu wiele radości, którą natychmiast okazuje. wskakuje na kolana i bez przerwy merda ogonkiem. gibon nie lubi pozostawać w samotności. gdy tylko ktoś zniknie mu z zasięgu jego wzroku, od razu zaczyna głośno szczekać i dawać o sobie znać. piesek stracił swojego opiekuna i dom który znał. przez całe swoje ośmioletnie życie był domowym psem, które musiał zamienić na "schroniskowe warunki". trafił do nas z nieleczoną chorobą skóry. obecnie jest zdrowy i gotowy do adopcji. piesek idealnie nadaje się do mieszkania. nowemu właścicielowi sprawi wiele radości i miłości.

Kontakt

Telefon: 510 170 787, schronisko kundelek, ul. ciepłownicza 3, rzeszów

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//