identyfikator dla psa

Magnes 1962

Pies

13 lat

mieszaniec

Rzeszów

Dodano: 2018-03-24 13:25

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Magnes do schroniska trafił w 2010 r., mając ok. 2 lata. jest to piesek średniej wielkości, o długiej sierści w kolorze czarno-podpalanym. z charakteru jest bardzo przyjazny w stosunku do ludzi. nie jest też konfliktowy w stosunku do pobratymców. to bardzo sympatyczny psiak, który uwielbia być głaskany i rozpieszczany. jego ulubionym zajęciem jest wynoszenie pustej miski na zewnątrz kojca :-) potrafi chodzić na smyczy. niestety boi się panicznie burzy, potrafi wspinać się jak kot po ogrodzeniu z siatki.
magnes jest odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt

Telefon: 510 170 787, schronisko kundelek, ul. ciepłownicza 3, rzeszów

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//