identyfikator dla psa

Bronek 1963

Pies

13 lat

mieszaniec

Rzeszów

Dodano: 2018-03-24 13:26

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bronek trafił do schroniska w roku 2017, mając ok. 10 lat. jest to średniej wielkości pies o rudym umaszczeniu i spokojnym charakterze.

jeżeli chcielibyście mieć psa, ale po całym dniu nie macie siły na forsowne, godzinne spacery i szaleńcze zabawy, to może warto pomyśleć o przygarnięciu dorosłego, poważnego, a równocześnie uroczego psa, takiego jak bronek?
bronek nie pójdzie na wielokilometrowy spacer trzy razy dziennie, bo zamiast tego wolałby poleżeć w ciepełku, z pełnym brzuchem, przytulony do swojego człowieka. rozumie, że wyjście to konieczność, a ruch to zdrowie, dlatego opanował sztukę chodzenia na smyczy bez ciągnięcia, tak żeby sprawiała przyjemność obu spacerowiczom.
czasami zamiast gonić za światem, warto zwolnić, zamyślić się i obserwować otoczenie, mając przy sobie sympatycznego, spokojnego, czworonożnego towarzysza.

bronek jest odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany.

Kontakt

Telefon: 510 170 787, schronisko kundelek, ul. ciepłownicza 3, rzeszów

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//