identyfikator dla psa

Japa 1977

Pies

9 lat

mieszaniec

Rzeszów

Dodano: 2018-03-24 13:53

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Japa to średniej wielkości pies obecnie w wieku ok. 7 lat o krótkiej sierści w kolorze rudym. na początku był to bardzo nieufny pies w stosunku do człowieka, bardzo lękliwy, bał się każdego gwałtownego ruchu ze strony człowieka. japa należy do grupy tych psów, które bardzo źle znoszą pobyt w schronisku, objawia się to dużą niedowagą. dlatego nie może przebywać w kojcu w zamknięciu. obecnie japa poczynił duże postępy w socjalizacji z człowiekiem. nie boi się już tak panicznie jak na początku., nabrał pewności siebie, robiąc obchód po schronisku czasem daje znać o sobie donośnym szczekaniem :-) pozwala się nawet pogłaskać, bierze też smakołyki z ręki. dzięki codziennemu, regularnemu przebywaniu z ludźmi w schronisku japa stał się ufniejszy, przybrał na wadze, nie jest zestresowany. jest szczepiony, zaczipowany, odrobaczony i wykastrowany, posiada książeczkę zdrowia.

Kontakt

Telefon: 510 170 787, schronisko kundelek, ul. ciepłownicza 3, rzeszów

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//