identyfikator dla psa

Wasyl 1979

Pies

18 lat

mieszaniec

Rzeszów

Dodano: 2018-03-24 13:54

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Wasyl jest psem w typie terriera. do schroniska trafił w roku 2012, mając ok. 10 lat. jest średniej wielkości o szorstkiej sierści w kolorze czarno-podpalanym. wasyl to bardzo temperamentny pies (ma dużo cech terriera). potrzebuje właściciela aktywnego lubiącego spędzać dużo czasu w plenerze, który potrafiłby ukierunkować właściwie temperament i instynkt myśliwski wasyla. ma tendencję do długiego i głośnego szczekania dlatego nie nadaje się do mieszkania w bloku. jest dość konfliktowy w stosunku do innych psów, natomiast w stosunku do człowieka jest przyjazny.
wasyl jest odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt

Telefon: 510 170 787, schronisko kundelek, ul. ciepłownicza 3, rzeszów

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//