identyfikator dla psa

Shrek 1986

Pies

18 lat

mieszaniec

Rzeszów

Dodano: 2018-03-24 14:00

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Shrek to pies średniej wielkości w wieku ok. 16 lat o krótkiej prostej sierści w kolorze czarno-podpalanym. ma piękne duże, bystre, orzechowe oczy i wyraz wiecznie śmiejącej się mordki. shrek to wesoły, zabawny psiak, dość żywiołowy choć już nie jest młodzikiem. lubi kontakt z człowiekiem, czasem przyjdzie do opiekunów na chwilowe pieszczoty po czym wraca do swoich psich zajęć - patrolowania wybiegu :-) w stosunkach z pobratymcami różnie to bywa, raczej w kaszę nie da sobie dmuchać. jednak w kojcu mieszka z kilkoma kolegami i świetnie się z nimi dogaduje. w schronisku przebywa już od sierpnia 2010 r. jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany.

Kontakt

Telefon: 510 170 787, schronisko kundelek, ul. ciepłownicza 3, rzeszów

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//