identyfikator dla psa

Credo 1991

Pies

14 lat

mieszaniec

Rzeszów

Dodano: 2018-03-24 14:05

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ma około 12 lat . czy jest kolejną ofiarą porzucania starych niepotrzebnych psów? czy też ofiarą nieodpowiedzialności właściciela , który nie przejął się jego zaginięciem!!!. te pytania pozostają bez odpowiedzi, a jedynie możemy się domyślać prawdy. obojętnie jaka ona by była i tak nie wpłynie na poprawę losu psa. credo trafił do schroniska w lutym 2011r.. znaleziony na terenie wiejskim przyłączonym do rzeszowa . chodził bez celu przez kilka dni po osiedlowych uliczkach szukając znajomych zapachów, szukając drogi powrotnej do domu.

dość szybko, zaakceptował warunki panujące w schronisku pomógł mu w tym jego łagodny charakter. tolerancyjny i towarzyski w stadzie nie szuka konfliktów. wymogi ma bardzo małe - być blisko człowieka! ma komplet szczepień, jest zaczipowany, odrobaczony i wykastrowany, posiada książeczkę zdrowia.

Kontakt

Telefon: 510 170 787, schronisko kundelek, ul. ciepłownicza 3, rzeszów

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//