identyfikator dla psa

Kuba 1994

Pies

4 lata

mieszaniec

Zgierz

Dodano: 2018-03-24 18:43

Dodany przez: Fundacja

Opis zwierzaka

Kubuś został odebrany interwencyjnie z Pomiechówka, gdzie pewnie cudem udało mu się przeżyć. To średniej wielkości pies, na szczupłych, długich nogach, bez ogonka o wyjątkowym umaszczeniu. To bardzo łagodny, wesoły i żywiołowy pies. Radość okazuje "całym ciałem" jakby tańczył makarene z radości, że ktoś na niego zwrócił uwagę. Kubusiowi zdarzy się czasami na kogoś szczeknąć a po kilku smaczkach pokazuje jakim niesamowitym jest słodziakiem. Nie przepada on za bardzo malutkimi dziećmi, ale nie jest wobec nich w żaden sposób agresywny, jednak szukamy domu z dziećmi 10 lat +. Bez problemu dogaduje się z innymi psami, sukami, szczeniakami. Jest wpatrzony w człowieka i reaguje na wołanie. Pięknie chodzi na smyczy i zachowuje czystość w boksie. Ma bardzo krótką sierść dlatego musi zamieszkać w domu. Kuba będzie świetnym psem rodzinnym. Odwdzięczy się za podarowany mu dom ogromnym sercem. Jest zdrowy, zaszczepiony, zachipowany, wykastrowany i posiada książeczkę zdrowia.

Kontakt

tel 506 761 221

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//