identyfikator dla psa

Astor 2001

Pies

4 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-03-25 22:29

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Odezwij się domku dla astora, małego, kanapowego psiaka! astor, fajny 10 cio kilogramowy piesek, czeka na tego jednego jedynego człowieka, który podaruje mu ciepły bezpieczny domek i miłość, której on nigdy nie zaznał, niestety. astor jest psem ok. 3 letnim, już bardzo ładnie chodzi na smyczy. jest towarzyski i chętny przemierzania nieznanych terenów. będzie dobrym towarzyszem w wędrówkach dla ludzi aktywnych i wszystkich kochających spacery. astor toleruje sunie i małe psy. jest zadziorny wobec większych psów. z czasem taki stan rzeczy może ulec zmianie. lubi dzieci. w domu – to pies idealny: nie brudzi, nie niszczy. jest trochę nieśmiały wobec obcych ludzi, gdyż był okrutnie bity przez byłego „właściciela”, ale szybko się zaprzyjaźnia. jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany. astor czeka na poważne propozycje nowego domku. jest tak spragniony miłości i bardzo grzeczny. ten pies, jak żaden inny, zasługuje na to, co najlepsze.

Kontakt

tel. kont. 506-389-383 walentyna

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//