identyfikator dla psa

Rafi 2006

Pies

4 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-03-26 18:32

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Rafi bardzo spokojny psiak w typie teriera szuka super domu!

rafi to ok. 2 letni psiak w typie teriera. jest średniej wielkości, sięga przed kolano.
znaleziony na działkach , trząsł się na zimnie i deszczu. został tam prawdopodobnie wywieziony.
ten psiak ma cudowny charakter, zero agresji, toleruje inne psy i koty.
kocha dzieci.
w domu zachowuje czystość, nic nie niszczy.
jak na młody wiek jest bardzo spokojny, do szczęścia najbardziej jest mu potrzebna pełna miska i ciepłe posłanie.
pies jest po pełnej profilaktyce - zabezpieczony przed kleszczami i pchłami, odrobaczony i zaszczepiony na choroby wirusowe i wściekliznę.
został też wykastrowany i zaczipowany.
jest wykąpany i ostrzyżony.
polecany do spokojnego domu, gdzie się jeszcze bardziej otworzy i zaufa. rafi to typowy kanapowiec, nie wymaga długich spacerów.
adopcja tylko jako pies rodzinny, buda i kojec wykluczone.
piesek przebywa w domu tymczasowym koło serocka - mazowieckie.

Kontakt

kontakt joanna 695-345-500

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//