identyfikator dla psa

Halinka 2007

Suka

9 lat

mieszaniec

Gdańsk

Dodano: 2018-03-26 19:30

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Cudowna kudłata halinka, uległa, spokojna sunia!

halinka może mieć około 7 lat. sunia jest bardzo spokojna, uległa i tolerancyjna. w kontaktach z innymi psami jest bezkonfliktowa. garnie się do ludzi i prosi o pieszczoty, lubi kontakt z człowiekiem, choć się nie narzuca. została wysterylizowana. w rzeczywistości nie jest na tyle duża, na ile wygląda- sięga nieco za kolano. jest w schronisku od kilku lat. czy doczeka się kochającego domu?

aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.

Kontakt

dane kontaktowe: kasia: 792 074 136 ania: 509 705 880 e-mail: anna.barchanowicz@tlen.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//