identyfikator dla psa

Rudzik 2009

Pies

6 lat

mieszaniec

Gdańsk

Dodano: 2018-03-26 22:38

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Niewielki kudłatek rudzik, uległa psinka do pokochania!

rudzik trafił do nas wraz z innymi psami z pochylni buczyniec. psiak do człowieka podchodzi z dystansem, często jest lękliwy w stosunku do niego. rudzik jest psem w typie samotnika. niestety psiak nie potrafi chodzić na smyczy. czasem boi sie większych psów, jest wtedy bardzo uległy. został poddany zabiegowi kastracji

aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.

Kontakt

kasia: 792 074 136 ania: 509 705 880 e-mail: anna.barchanowicz@tlen.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//