identyfikator dla psa

Hunter 2019

Pies

10 lat

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2018-03-27 18:02

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

hunter jest psem w typie gończego polskiego. usposobienie posiada jednak bardziej basseta. hunter jest psem ufnym i bardzo spokojnym. ładnie chodzi na smyczy, lubi glaskanie, przepada za smaczkami. szuka odpowiedzialnego domu na kolejne lata życia. tylko do rodzin , w których pies jest członkiem rodziny.

wielkość: średni, w kierunku dużego
stosunek do zwierząt: przyjazny
stosunek do ludzi: przyjazny
kastracja: nie/kastracja przed adopcją

Kontakt

5000 88 497

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//