identyfikator dla psa

Mela 2021

Suka

2 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2018-03-27 18:08

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Mela ma 5 miesięcy ,jest zaszczepiona i odrobaczona. jako dorosła będzie średnią sunią. jak to szczeniak, pogodna , radosna, skora do zabaw. potrzeby załatwia na dworku oczywiście jeszcze nie sygnalizuje potrzeb sama. tylko do odpowiedzialnych domów. obowiązuje procedura adopcyjna. mela przebywa w domu tymczasowym.

Kontakt

5000 88 497

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//