identyfikator dla psa

Gucio 2024

Pies

11 lat

mieszaniec

Szczecin

Dodano: 2018-03-27 18:12

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Dotarliśmy do przeszłości gucia.
8 lat temu odebrany został poprzedniemu właścicielowi z zatrważających warunków.
przywiązany łańcuchem do budy, prawdopodobnie żył tak od szczeniaka. dostawał cos przypominającego pożywienie, i to nie zawsze, a tylko wtedy, gdy ktoś sobie o nim przypomniał.

dla niektórych psów schronisko staje się ostatnim życiowym przystankiem, ale my tak bardzo nie chcemy myśleć ze taki los czeka gucia, że naprawdę nigdzie na całym świecie nie ma dla niego tego jednego, wymarzonego domu.

choć czasem schronisko staje się najlepszym psim hotelem, porównując do tego, czego pies może doświadczyć zanim tu trafi, z bólem serca patrzymy jak zaczyna traktować schroniskowy kojec jak swój dom, bo tu czuje się bezpiecznie.
gucio lubi leżeć w budzie, gdzie wyłożone ma miękkie posłanie. uwielbia chodzić na spacery, a tego nie znał wcześniej.
uczy się wszystkiego co dobre dopiero tu, w schronisku, a przecież tyle jeszcze mógłby zobaczyć... gdyby tylko ktoś pokazał mu dom...

teraz tylko w was cala nadzieja.
wszystkich was, zwierzolubów, z całego serca, najmocniej jak tylko potrafimy prosimy: udostępniajcie naszego gucia. mówcie o nim znajomym.
wykorzystajmy tą ogromną moc i wyślijmy gucia jak najdalej, by tym razem zobaczył go ten wyjątkowy ktoś.
to jego jedyna szansa, a przecież musi gdzieś być choć jeden dom, który marzy by pomoc właśnie takiemu cudownemu psu w potrzebie.

prosimy pomóżcie

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji gucia 506650033

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//