identyfikator dla psa

Ogonek 2026

Pies

9 lat

mieszaniec

Szczecin

Dodano: 2018-03-27 18:16

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ogonek
7 letni pies, który miłość do człowieka ma wypisaną na swojej mordce.
za chwilę minie rok odkąd ten cudowny pies siedzi za kratami... tylko za co? za miłość do człowieka? czy po prostu jak zwykle za to, że przyszło mu trafić w ręce bezmyślnego człowieka, który nie potrafił uszanować żyjącej istoty...

ogonek lubi spacery i zabawy. na wybiegu, gdy ma szanse pobiegać za zabawką, potrafi wygłupiać się jak mały szczeniak, a my wtedy możemy dostrzec ile w tym psiaku kryje się szczęścia i energii. na spacerach nie za bardzo lubi towarzystwo innych psów, woli świadomość, że jest tylko on i jego człowiek, który skupia się wyłącznie na nim.
jego reakcja na widok kotów wskazuje na to, że lepszym rozwiązaniem byłby dom bez kota. na dzieci reaguje pozytywnie.
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej umów się na spacer zapoznawczy:

Kontakt

Ilona: 503635270

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//