identyfikator dla psa

Piko 2028

Pies

12 lat

mieszaniec

Choszczno

Dodano: 2018-03-27 18:19

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Piko przez ostatnie 9 lat bardzo skutecznie ukrywał się w schroniskowym boksie, by zaprzepaścić swoje najlepsze adopcyjne lata. tak, to kolejne psie istnienie, zapomniane przez cały świat, żyjące sobie cichutko i skromnie po drugiej stronie choszczna. przez długie dziewięć lat opanował do perfekcji umiejętność bycia niewidzialnym.
dziś nadeszła pora, by to zmienić. prosimy więc o waszą pomoc, by jego ogłoszenie dotarło tam, gdzie czeka na niego nowe życie w prawdziwym domu. to właśnie teraz piko dostaje swoją jedyną szansę, której nie miał przez tak wiele lat.

piko to niskopodłogowy towarzysz - spacerowicz. wysoki aż do polowy łydki. jest w świetnej formie, na spacerze cieszy się jak szczeniak i za wszelka cenę chce być przy człowieku. o nasze zainteresowanie czasem nawet zawalczy z innymi psami, ale nie ma się co dziwić. jest jednym z 200 psów w schronisku, które mimo, iż pogodziły się już ze swoim losem, nadal tęsknią za bliskością człowieka i kiedy tylko mogą, chcą go mieć tylko dla siebie.

przed nim jeszcze wiele lat życia. pomóżmy mu, by spędził je u boku człowieka, za którym tak bardzo tęskni.

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 507 516 562

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//