identyfikator dla psa

Boczek 2029

Pies

11 lat

mieszaniec

Choszczno

Dodano: 2018-03-27 18:22

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Boczek lada chwila bedzie obchodził swoją kolejna rocznicę.
jednak nie bedzie to powod do wesolego swietowania. wybije mu 8 rok w schronisku.
8 rok bezdomnosci, samotnosci i czekania na łaskę czlowieka.
ile rzeczy wydarzylo się w twoim życiu w ciągu ostatnich 8 lat?
boczek innego życia pewnie już nie pamięta. mgliste wspomnienia czasu, gdy jeszcze był szczeniaczkiem szybko zatarła schroniskowa rzeczywistość.
ten kochany pulpecik tak bardzo pragnie obecności czlowieka, że nie sposób przejść obok jego boksu obojetnie, patrząc w te smutne oczęta wystające zza krat.

ma swoich opiekunów w schronisku, ma wolontariuszy, którzy czasem zabiorą go na spacer. ale on chcialby w końcu mieć swoją rodzinę, taką prawdziwą, w prawdziwym domu...na codzien...i taka na zawsze.
boczus nie jest wybredny. zamieszka z każdym: małym i dużym, szczekającym i mruczącym.

bardzo prosimy o szansę dla boczka..
czeka na dom w schronisku w choszcznie

Kontakt

Kontakt 507516562

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//