identyfikator dla psa

Łajza 2030

Suka

10 lat

mieszaniec

Szczecin

Dodano: 2018-03-27 18:23

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Łajzulka na spacerze usmiecha sie od ucha do ucha.

mija rok odkąd niechciana, wyrzucona z domu zajęła jeden z boksów w szczecińskim schronisku. przez chwilę los się do niej uśmiechnął. jest piękna, więc ktoś wypatrzył ją wśród innych psów i zabrał do domu. przez okrągłe dwa tygodnie cieszyła się życiem bez schroniskowego numerka na szyi. jednak kradzież jedzenia ze stołu i kilka innych drobnych psot, poskutkowały powrotem do bidula.
łajzulka próbuje radzić sobie z samotnością i smutkiem jak tylko może. miski i wyłożone w budzie kołdry służą jej jako zabawki, przez co czasem nie ma na czym spać, gdy wyciągnie posłanie z budy. wiemy jednak, że w domu była bardzo grzeczna. szybko pokazała, że bez problemu może zostać w domu sama. zaufała swojemu panu i wiedziała, że on zawsze wraca. stąd wiemy, że w schronisku ze zdwojoną siłą przeżywa porzucenie.

teraz szukamy jej prawdziwego opiekuna i nie na dwa tygodnie, ale na długie lata. takiego, który uszanuje to, że pies, który zaznał schroniskowego życia, potrzebuje cierpliwości i serca. jej nowy opiekun, to będzie ktoś wyjątkowy, kto w schronisku szukać będzie swojego przyjaciela. a przecież przyjaciół nie zostawia się w biedzie, wiec pomoże jej przejść przez krótki okres adaptacji w nowym miejscu, by już na zawsze mogła cieszyć go swoją obecnością.
łajzulka ma siedem lat, jest bardzo ufna i oddana człowiekowi. prosimy, niech ktoś da łajzuli szansę...

Kontakt

kontakt: agnieszka, tel. 506-650-033

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//