identyfikator dla psa

Bongo 2031

Pies

11 lat

mieszaniec

Szczecin

Dodano: 2018-03-27 18:25

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bongo (41/18)

ten uroczy psiak miał kiedyś swoje prawdziwe imię, na którego dźwięki przybiegał do swojego opiekuna. merdając swoim szorstkowłosym ogonem cieszył się na każdy spacer z człowiekiem obok. niestety szczęście trwało 9 lat. pan zmarł, a osoba z rodziny nie potrafiła się nim zaopiekować. nie poświęcała mu uwagi, nie okazywała czułości, a spacery które tak bardzo kochał ograniczyły się do wypuszczania z klatki na osiedlowe podwórko. biegał bez celu, czasami stwarzając zagrożenie dla samego siebie latając między autami na ruchliwej ulicy. został złapany i oddany do schroniska. niestety, a może stety nie został odebrany.

bongo to urodziwy senior sięgający do połowy łydki. mimo 9 lat na karku wykazuje dużą aktywność. choć początkowo wydaje się nieśmiały, po chwili dumnie kroczy na smyczy, zwracając dużą uwagę na człowieka. naprawdę, w życiu nie widzieliśmy tak zrównoważonego i spokojnego psa. delikatny w obyciu, bardzo poszukuje bliskiego kontaktu z człowiekiem. typowy pies rodzinny. posiada miły, łagodny charakter. z innymi psami żyje w przyjaźni.

zaszczepiony, wykastrowany, zaczipowany czeka na swojego opiekuna. nie daj mu dłużej żyć w schronisku!!

Kontakt

506-201-533

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//