identyfikator dla psa

Tania 2037

Suka

8 lat

mieszaniec

Katowice

Dodano: 2018-03-27 21:22

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Tania urodziła się ok 2013 roku. jest mieszańcem husky, może beagla może teriera? uwielbia kontakt z człowiekiem. jest ciekawska, wszędobylska i bardzo energiczna. lubi kontakt z człowiekiem i powoli odczula się na dotykanie łapek i ogona. lubi gdy się ją głaska, smera za uszkiem. delikatnie bierze smaczki. skupia uwagę na człowieku. zna podstawowe komendy. uczy się pozytywnych relacji z psami i poznaje psie zabawki. szukamy dla niej opiekunów, którzy zechcą poświecić jej czas na naukę i sport, którzy docenią jego zapał i młodzieńczą energię. nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. tania przebywa w woj.śląskim. pies nie nadaje się na stróża, ani do stałego pobytu w kojcu. musi mieć dużo ruchu i aktywności. nie odpowiadam na sms-y. proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Kontakt

Anita@okiemwilka.org tel: 660 532 331

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//