identyfikator dla psa

Skrócik 2039

Pies

8 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-03-27 22:28

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Skrócik, dzieciolubny, przyjazny piesek, mądry i łagodny!

skrocik to 6 letni psiak odłowiony przez jedno ze schronisk w polsce. trafił tam w bardzo złym stanie.. psychicznym i fizycznym.
cudowna grupa ludzi dobrej woli wyciągnęła skrocika ze schroniska i zajęła się jego leczeniem.

skrocik doszedl do siebie w hoteliku ,lecz brakuje mu domu i milosci on potrzebuje czlowieka na wylacznosc ,tak bardzo cierpi, to cierpienie widać w jego oczach.
odrobinę ciepła, odrobine miłości tylko tyle...czy aż tyle potrzebuje nasz skrocik. nigdy tego w swoim życiu nie miał...

skrocik to pies, który kocha wszystkie czteronożne stworzenia. kocha ludzi i swietnie dogaduję się z dziecmi. jest uosobieniem spokoju i łagodności.jest bardzo mądrym i pojętnym psiakiem-bedzie wspaniałym towarzyzsem na wiele kolejnych lat.
psiak przebywa w jednym z domów tymczasowych w polsce, ale dowieziemy go wszędzie.

wymagana jest ankieta i wizyta przedadopcyjna.

Kontakt

tel. 504 202 044

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//