" />
identyfikator dla psa

Remik 2040

Pies

5 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-03-27 22:47

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Spokojny remik, przemiły psiaczek, niewielki i młody szuka domu

remik - jest pieskiem, jakiego z pewnością wszyscy znacie. podobnym do tych wszystkich psiaków, które spotyka się wszędzie. niby nic specjalnie oryginalnego, ani jakoś szczególnie ładny, ani brzydki. należy do tych psów, którym nowy dom dodaje blasku - i tam robią się one naprawdę piękne i pełne uroku. w schronisku, choćby nawet były młode, wyglądają jak stare, zrezygnowane psy. taki właśnie jest remik - dobry, miły dla ludzi, spokojny. nic więcej z niego nie "wycisnęłyśmy" - był smutny, apatyczny i obojętny. remik ma ok. 2 lat. w schronisku przebywa od czerwca 2016r. kojec: 1 b nr: 8099 pies przebywa w radysach.

Kontakt

_psyzradys@gmail.com (e-mail do wolontariuszy), tel 507-415-468, do schroniska (w godz. 10-16)_ 506-992-313.przed przyjazdem do schroniska prosimy zadzwonić i upewnić się, czy konkretny pies nadal tam przebywa (podając imię, kojec i numer)

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//