identyfikator dla psa

Loka 2041

Suka

3 lata

mieszaniec

Skała

Dodano: 2018-03-28 08:16

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

La vida loca - to pierwsze co przyszło mi do głowy podczas poznania z loką. totalnie zwariowana, energiczna i ciągle uśmiechnięta. w jej żyłach płynie krew przodka boksera - i właśnie taki ma charakter - wiecznego dziecka, które raczej nie chce dorosnąć, ale kto wie, przecież ma dopiero niewiele ponad rok :)

loka znalazła dom jako szczenię. niestety swoją potrzebą ruchu przerosła poprzednich opiekunów...
teraz czeka na kogoś, kto lubi wyzwania i spędza czas aktywnie.
prócz tego, że jest totalnie pozytywnie zakręcona ma parę innych zalet - dogaduje się z większością psów i kocha ludzi. dobrze znosi jazdę samochodem, wizyty u weterynarza, zabiegi pielęgnacyjne oraz potrafi chodzić na smyczy. na wybiegu zostaje grzecznie, nie podkopuje się, nie przeskakuje ogrodzenia i nie ma skłonności uciekinierskich. niestety nie najlepiej znosi samotne zostawanie - może wtedy wokalizować, także ciężko nam powiedzieć czy sprawdzi się w bloku.
suczka to prawdziwe żywe srebro - zawsze uśmiechnięta i potrafi rozbawić do łez.

szukamy dla loki odpowiedzialnego domu już na zawsze.
sprawdzi się jako kompanka do sportu - do biegania, na rower, do dogtrekkingów. ma spory potencjał i w mądrych rękach będzie rewelacyjnym psem :)
może zamieszkać w domu z innym psem lub w domu, w którym są starsze dzieci - młodszym przez nieuwagę może zrobić przez przypadek krzywdę - skacząc jak kózka lub biegnąc z prędkością światła :)

nie ma kto zmusić cię do porannego biegania? nie czekaj - zadzwoń :)


Imię: loka
data urodzenia: 01.2017
waga: ok. 15kg
odrobaczenie: tak
szczepienie: tak
sterylizacja: tak
czip: tak

Kontakt

531 788 371 lub 600 259 190

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//