identyfikator dla psa

Jake 2042

Pies

4 lata

mieszaniec

Skała

Dodano: 2018-03-28 08:18

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka


jake w pewien zimowy dzień znalazł się na środku jednej z podkrakowiskich dróg... gonił jak oszalały między samochodami aż ktoś w końcu się zatrzymał...
skąd się tam wziął?
możemy tylko się domyślać... być może nie był w pełni przemyślaną decyzją... jest nam jednak ciężko w to uwierzyć bo jake to prawdziwy cukierek < 3
psiak jest młodziutki, dopiero co wymienił komplet uzębienia. jest radosny i pełen energii. uwielbia się bawić, jest pozytywnie nastawiony do każdego spotkanego człowieka i innego psa. pięknie aportuje zabawki, a za smakołyk zrobi naprawdę wiele. to fantastyczny, radosny piesek, który mimo wszystko nie ma złych skojarzeń z ludźmi.
jake potrafi też chodzić na smyczy i dobrze znosi jazdę samochodem. zachowuje czystość. niestety kiedy się nudzi sam organizuje sobie rozrywkę i zdarza mu się coś zniszczyć.
powinien sprawdzić się w rodzinie ze starszymi dziećmi lub jako kompan dla innego zwierzaka :)
szukamy dla jeka prawdziwego domu już na zawsze - to naprawdę żywe srebro - nie pozwólcie mu długo czekać! < 3

Imię: jake
data urodzenia: 2017
waga: ok. 6/7kg
odrobaczenie: tak
szczepienie: tak
kastracja: tak
czip: tak

Kontakt

Kontakt: 531 788 371 , 600 259 190

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//