identyfikator dla psa

Ryjek 2043

Pies

4 lata

mieszaniec

Skała

Dodano: 2018-03-28 08:20

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

ryjek swoje imię zawdzięcza jednemu z bohaterów bajki muminki - od razu nam się z nim skojarzył :) piesek został znaleziony na wsi - a w zasadzie sam się znalazł. wszedł na jedną z posesji i postanowił, że zostaje na stałe. niestety zostać nie mógł... prawdopodobnie uciekł komuś na wsi - był brudny, sierść miał zlepioną, a w niej tysiące pcheł...
w hotelu spodobało mu się równie bardzo jak we wcześniej wybranym domu. bardzo szybko się odnalazł w nowej sytuacji i każdy jego dzień wypełniony jest radością :)
ryjek jest niezwykle pozytywną istotą - cały czas jest w skowronkach. na początku jest nieśmiały i boi się dotyku, ale gdy kogoś pozna sam pakuje się na kolana. jest też bardzo przekupny i dla ciasteczka potrafi zrobić naprawdę wiele. bez większych problemów dogaduje się z innymi psami - choć zdarzył się jeden z którym ewidentnie się nie lubiły i powarkiwały wzajemnie. potrafi chodzić na smyczy, jest grzeczny podczas zabiegów pielęgnacyjnych i brania na ręce.
ryjek nie lubi zostawać w zamknięciu sam - nie widzi natomiast problemu gdy towarzyszy mu inny czworonóg.
uwielbia spędzać czas w ogrodzie - buszować w trawie i brykać z kolegami - myślimy więc, że wolałby zamieszkać w domu z ogródkiem. mimo małych rozmiarów ma tendencje stróżujące - z odwagą obszczeka nieproszonych gości.
gdy już pozna się ryjka, to nie da się go nie pokochać - swoją radością i pozytywną energią potrafi zarazić każdego :)

Imię: ryjek
data urodzenia: ok. 08.2016
waga: ok. 9kg
odrobaczenie: tak
szczepienie: tak
kastracja: tak
czip: tak

Kontakt

kontakt: 531 788 371 lub 600 259 190

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//