identyfikator dla psa

Peppa 2044

Suka

4 lata

mieszaniec

Skała

Dodano: 2018-03-28 08:22

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Peppa przez wiele dni włóczyła się po jednej ze wsi... przeganiana od domu do domu, w końcu została zgłoszona do naszej fundacji. ile wcześniej ją spotkało - nie wiemy... z relacji mieszkańców wiemy, że prawdopodobnie miała szczenięta...
dziś peppa jest w hotelu dla psów, zapomniała już o swojej przeszłości i niecierpliwie czeka na nowy, kochający dom < 3
peppa to młodziutka suczka, dopiero co wymieniła komplet uzębienia :) to stworzonko, do którego nie da się nie uśmiechać. zawsze wesoła i gotowa do zabawy - kiedy się cieszy to dosłownie cała tańczy, podskakuje jak ping-pong, a jej króciutki ogonek porusza się z prędkością światła :) peppa uwielbia ludzi, jest otwarta i bez problemu nawiązuje kontakt z nowymi osobami. potrafi chodzić na smyczy, a w pomieszczeniach zachowuje się grzecznie i nie niszczy. suczka dobrze dogaduje się z większością psów - lubi się z nimi bawić w podgryzanie i szalone gonitwy.
peppka pomimo swojego młodego wieku ma już bagaż przykrych doświadczeń. mimo to z pogodą ducha rozpoczyna każdy nowy dzień :) a patrząc w jej wesołe oczy i mordkę z zabawnym przodozgryzem nie da się nie uśmiechnąć. może chcesz mieć obok siebie takie żywe srebro?
jeśli tak adoptuj peppkę!


Imię: peppa
data urodzenia: 09.2016
waga: 9kg
odrobaczenie: tak
szczepienie: tak
sterylizacja: tak
czip: tak

Kontakt

kontakt: 531 788 371 lub 600 259 190

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//