identyfikator dla psa

Łapka 2045

Suka

9 lat

mieszaniec

Skała

Dodano: 2018-03-28 08:25

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Łapka trafiła do nas przypadkiem. pojechaliśmy tylko zabrać wiejską suszkę na sterylizację od starszej osoby... na miejscu okazało się, że lepiej by było jakbyśmy zabrali ją w ogóle. i dobrze, bo co to za życie ograniczone do metrowego łańcucha?
łapka ma obecnie trzy lata, dwie zimy spędziła już przy budzi. nigdy nie biegała, bo teren jest nieogrodzony. całe dzieciństwo ograniczało jej się do półkola o promieniu jednego metra...
na początku była przestraszona, nie wiedziała po co i gdzie ją zabieramy. siedziała wciśnięta w róg kennela i czekała zaniepokojona. ku naszemu zdziwieniu już po kilku dniach zaczęła brykać i bawić się jakby nigdy nic się nie stało. wreszcie zaczęła cieszyć się życiem, poznała czym są zabawki i gonitwy z innymi psami. poznała, że obcy ludzie też są fajni i noszą w kieszeniach różne pyszności :)
suczka nie jest kłopotliwa, może zamieszkać na zewnątrz, zawsze mieszkała w budzie... na początku pewnie będzie nieśmiała, ale po kilku dniach otworzy się tak, jak otworzyła się na nas. bez problemu może zamieszkać z innymi psami, nie ma w niej cienia agresji. wskazany byłby nawet dom z innym psem, gdyż bardzo szybko uczy się dobrych zachowań obserwując kolegów :) łapka jest już gotowa, by znaleźć swój domek. tylko czy znajdzie się domek, który zakocha się w zwykłej, szarej łapce?

Imię: łapka
data urodzenia: 2012
waga: ok. 18kg
odrobaczenie: tak
szczepienie: tak
sterylizacja: tak
chip: tak

Kontakt

Tel: 531788371 lub 600259190

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//