identyfikator dla psa

Zefir 2046

Pies

4 lata

mieszaniec

Skała

Dodano: 2018-03-28 08:27

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Zefirek trafił do nas z ulicy. w pewien sierpniowy dzień po prostu pojawił się na drodze... nikt go nie znał, nikt nie szukał... prawdopodobnie stał się ofiarą wakacji... prawdopodobnie swoich pierwszych wakacji w życiu...
z początku był bardzo niespokojny, w ciągłym ruchu, nie mógł się wyciszyć i znaleźć sobie miejsca... nie wiemy jaka była jego przeszłość, jednak z pewnością nie najlepsza... zefirek wyraźnie unikał dotyku w głowę oraz bał się łapania za obrożę. dzięki dużej ilości cierpliwości i ciepłych słów przełamał jednak niektóre ze swoich lęków -pokochał pieszczoty, przytulanie i pracę za smakołyki. nauczył się też chodzić na smyczy i uwielbia spacery nad rzekę - nawet jeśli trzeba przejść przez ruchliwą ulicę. z innymi psami dogaduje się bardzo dobrze, uwielbia szalone gonitwy i zabawy w zapasy. zefirek nie wchodzi w konflikty, lubi zarówno psy, jak i suczki. praktycznie każdego zwierzaka potrafi zachęcić do wspólnej zabawy. jest psiakiem uległym i bez problemu może zamieszkać w domu z innymi zwierzakami.
w kontaktach z ludźmi jest bardzo radosny - uwielbia biegać za piłką. osoby, które zna lepiej obdarowuje całusami i dosłownie wchodzi im na głowę :) grzecznie przychodzi na zawołanie, potrafi też podawać łapę.
niestety zefirek boi się zamkniętych pomieszczeń - nie wchodzi do budynków, a jeśli już to wpada w panikę i jest niespokojny. zdecydowanie lepiej czuje się na świeżym powietrzu dlatego szukamy dla niego domu z ogrodem.
zefirek ma przed sobą całe życie... to młodziutki i bardzo pojętny psiak, ma ogromny potencjał. nie pozwólmy by marnował się w hotelu. może to właśnie na ciebie czeka?

Imię: zefirek
data urodzenia: ok. 10.2015
waga: ok. 25kg
odrobaczenie: tak
szczepienie: tak
kastracja: tak
czip: tak

Kontakt

Kontakt: 531 788 371 lub 600 259 190

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//