Bajtek 2048

Pies

1 rok 11 miesięcy

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-03-28 08:31

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bajtuś to jeszcze psie dziecko. ma dopiero około 4 miesięcy, a już zdążył zaznać ludzkiego braku odpowiedzialności i wylądował na ulicy. na szczęście z niej trafił do domu tymczasowego, gdzie czeka na prawdziwy i odpowiedzialny dom. piesek jest bardzo radosny i otwarty. na nowych ludzi reaguje bardzo pozytywnie i jest odważny. dobrze dogaduje się też z innymi psami, choć większych się boi. mieszka w mieszkaniu, zaczął już wychodzić na spacery - potrafi chodzić na smyczy. jednak wciąż zdarzają mu się wpadki czystościowe... dobrze znosi zostawanie w domu, w tym czasie nie niszczy. zdarza mu się jednak szczekać wraz z drugim psem, gdy usłyszą jakieś hałasy. patrząc jednak na jego wiek, to jest naprawdę grzecznym szczeniakiem :) docelowo będzie raczej niewielkich rozmiarów, obecnie waży około 5kg. obowiązuje ankieta, wizyta i umowa adopcyjna. Imię: bajtek data urodzenia: 10.2017 waga docelowa:ok 10kg odrobaczenie: tak szczepienie: tak kastracja: jest warunkiem adopcji czip: tak

Kontakt

Kontakt: 790573916

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//