identyfikator dla psa

Aron 2049

Pies

8 lat

mieszaniec

Skała

Dodano: 2018-03-28 08:34

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Aron wychował się w naszym przytulisku, zabrany jako 8-tygodniowe szczenie. wydawało się, że spotkało go szczęście bo dość szybko znalazł dom.
mieszkał w nim razem ze starszym bernardynem i kotem.
jednak aron, z racji tego, że jest młodym, ciekawym świata i ludzi psem, a przy tym nie małym zaczął przeszkadzać właścicielom w gospodarstwie i został uwiązany na łańcuchu. gdy to się stało szybko podjęliśmy decyzję o jego odebraniu.
wcześniejsze życie psiaka, miało jednak spory wpływ na jego charakter - jest psem, który z rezerwą podchodzi do nowych osób. ze strachu oszczekuje i trzyma się dalej. jednak jeśli już kogoś pozna zachowuje się do niego bardzo miło i radośnie.
aron bez problemu może zamieszkać z suczką, z innym psem dobrze byłoby wcześniej go zapoznać. problemu nie stanowią koty.
najlepiej gdyby zamieszkał w domu z ogrodem, gdzie miałby własną, ocieploną budę, w której czułby się bezpiecznie. nie pogardzi jednak długim spacerem, gdyż jest młodym i aktywnym psiakiem, a do tego ładnie chodzi na smyczy.

Imię: aron
data urodzenia: 2012
waga: ok. 18kg
odrobaczenie: tak
szczepienie: tak
kastracja: tak
czip: tak

Kontakt

Tel: 531788371 lub 600259190

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//