identyfikator dla psa

Bazyl 2050

Pies

5 lat

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2018-03-28 08:41

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bazyl trafił do nas w fatalnym stanie... prawdopodobnie całe swoje życie spędził przykuty łańcuchem do budy. był brudny, zapchlony i miał liczne wyłysienia i rany....
z ulicy trafił do hotelu, a z hotelu do wspaniałego domu tymczasowego we wrocławiu, gdzie czeka na nowy, kochający dom. a że przywiązuje się bardzo to byłoby cudnie, gdyby znalazł już swoje stałe miejsce na ziemi...

jaki jest bazyl?
świetny! zupełnie nie przeszkadza mu brak wzroku. w mgnieniu oka opanował układ mieszkania, drogę do parku i świetnie współpracuje z przewodnikiem. to niezwykle mądra bestia - uczy się w tempie ekspresowym - w mieszkaniu nie niszczy, nie szczeka, grzecznie siada do zapinania szelek. dobrze znosi zabiegi pielęgnacyjne, choć czasem bywa niecierpliwy. uwielbia bawić się zabawkami, jest ciekawski i bardzo ambitny.
obecnie mieszka z kotem i królikiem - na początku próbował je upolować, ale już pogodził się z faktem, że to jego nowi kumple - z kotem śpią nawet wspólnie. dobrze dogaduje się z uległymi psami, z dominującymi zdarza mu się wchodzić w konflikty.
całym sercem jest za swoim przewodnikiem - potrafi go bronić. uwielbia też pieszczoty i wspólne leżenie na kanapie :) do obcych na początku bywa nieufny, osaczony może ukąsić dlatego nie polecimy go do domu z małym dzieckiem.
dobrze radzi sobie w mieście, nie boi się ruchu ulicznego, świetnie znosi jazdę samochodem i uwielbia spacery oraz wyjazdy za miasto. pomimo ślepoty nie boi się nowych wyzwań i przygód :)

bazyl w domu tymczasowym może zostać do wakacji... bardzo nie chcielibyśmy, by musiał wracać do hotelu, bo będzie to dla niego ogromne przeżycie...
szukamy domku stałego w całej polsce - choć najłatwiej byłoby we wrocławiu, krakowie lub okolicach tych miast.
obowiązuje procedura adopcyjna - ankieta, wizyta i podpisanie umowy.

Imię: bazyl
data urodzenia: 2015
waga: ok. 14kg
odrobaczenie: tak
szczepienie: tak
sterylizacja: tak
czip: tak

Kontakt

kontakt: 790573916

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//